poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Nowości na naszych półkach

Ostatnia dostawa była tak obfita, że dobre kilka dni zajęło nam wprowadzanie tkanin do sklepu. Ale już są! Mamy piękne tkaniny z trudno dostępnych już kolekcji Daisy Chain Amy Butler i Kumari Garden Holiday Deny Fishbein (na sfotografowanie czeka jeszcze pastelowa Leanika), a także kilka grubszych typu Home Decor.

To wzory, których już nie znajdziecie w zagranicznych sklepach - a są wyjątkowo piękne i budzą wiele pomysłów na wykorzystanie. Dla zachęty jeszcze dodam, że oferujemy je w naprawdę atrakcyjnych cenach!

A oto nasze bohaterki:

Daisy Chain projektu Amy Butler - znana projektantka chetnie sięga po motywy roślinne i inspiruje się orientalnymi motywami. W tej kolekcji mamy zarówno giętkie, secesyjne pędy roślin, jak i orientalne, ozdobne wzory typu damask. Piekne kolory - intensywny, ale trochę zgaszony róż, beżowo-szary zbliżony do koloru "taupe", który pięknie komponuje się zarówno z różem, jak i turkusem, głębokie granaty i połyskliwe turkusy. 

Bawełniane tkaniny Amy Butler w turkusach i granatach

Bawełniane tkaniny Amy Butler w beżach, szarościach i różach

Kumari Garden i Kumari Garden Holiday - świąteczna, czerwono-zielona edycja wzorów z kolekcji - Deny Fishbein to tkaniny inspirowane Indiami, gorącymi barwami, bogatą ornamentyką i dużymi, zamaszystymi wzorami.W tej kolekcji znajdziecie naprawdę piękne zielenie!

Kafelki w soczystych barwach

Delikatne, niebiesko-złote motyle
Czerwień, róż i ostre przyprawy

Tkaniny z kolekcji Kumari Garden Holiday fabrycznie są przycięte w 1 jardowe kawałki, ale sprzedajemy je także na "tłuste ćwiartki", jeśli ktoś woli kolekcjonować mniejsze kawałki.

Na zachętę, dla osób z Warszawy i okolic, zdjęcie na dowód tego, że warto zajrzeć do naszego sklepu:

Zapraszamy do Ładnych tkanin!
1 komentarz:

  1. Potwierdzam że warto zajrzeć. Ludź nigdy nie wychodzi z pustymi rękami... A w głowie marzeń sto!

    OdpowiedzUsuń