czwartek, 15 maja 2014

Mamo, chodź na kawę!

Dzisiaj startuje akcja społeczna "Mama idzie na kawę", w której Ładne tkaniny biorą udział. To bardzo fajna inicjatywa, która zjednoczyła w działaniu wiele przyjaznych mamom, tatom i dzieciom kawiarni oraz młodych polskich firm. Tak o akcji piszą jej organizatorzy:
"Uważamy, że każda mama zasługuje na chwilę dla siebie. Beztroską rozmowę, oderwanie się od codzienności, wyjście na dobrą kawę i przyjemność zakupów. Pomysł akcji „Mama idzie na kawę” powstał po to, by „wziąć mamy za rękę”, zachęcić do wyjścia z domu z dzieckiem, do powrotu na chwilę do świata dorosłych, odetchnięcia miastem. Chcemy zainspirować mamy do odkrywania przyjaznych miejsc i młodych polskich firm, tworzonych często również przez mamy. A może również do podjęcia odważnych decyzji w życiu zawodowym? „Mama idzie na kawę” to największa tegoroczna inicjatywa społeczna skierowana do wszystkich mam (i tatusiów!). Do akcji dołączyło już ponad 80 niesieciowych kawiarni przyjaznych mamom oraz młodych polskich firm oferujących modę, design, akcesoria i usługi dla dzieci.

Zasady są proste: od 15 maja do 15 czerwca, w wybranych kawiarniach i restauracjach w Warszawie, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 18:00, każdy rodzic, który pojawi się z dzieckiem do lat 5, oraz mama (kobieta) w ciąży, będzie mógł napić się dowolnej kawy z 50% rabatem. Dodatkowo, dostanie katalog pełen informacji o młodych polskich firmach dla dzieci pełen kuponów rabatowych do -20%. Katalog będzie dostępny również do ściągnięcia na stronie www.mamaidzienakawe.pl. "


Mama idzie na kawę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz